HyBa

https://laenee.com/HyBa
Lihtne peale kanda
4.9/5
Heakskiitmise aeg
4.5/5
Varjatud tingimus puudub
4.7/5
Uuendamise reeglid
4.2/5
Teenuse kvaliteet
4.1/5
Klienditugi
4.7/5
Laenuvõtja nõuded
 • Täisealine
 • Elad Eestis ja omad ID-d
 • Esitage tõend oma sissetulekute kohta
 • Teil on aktiivne arvelduskonto
Meetodite saamine
 • Pangakonto
 • Krediit-või deebetkaart
Contact information
Telefoninumber: +372 600 2021
Ajakava
E-R 8:30-19:00
L 10:00-15:00
Esm
Tei
Kol
Nel
Ree

HyBa laenud pakuvad Eestis finantsinspektsiooni poolt reguleeritud krediidikontosid. Ettevõte pakub võimalust avada krediidilimiit kuni 4000 euro ulatuses, kus intressi tasutakse üksnes kasutatud summalt. Toodete valik hõlmab Credit, Pay ja Split laenulahendusi, mis on kujundatud erinevate finantsvajaduste rahuldamiseks.

HyBa Ülevaade

HyBa (hääldatakse: “haiba”), ametlikult tuntud kui HyBa OÜ, loodi 2020. aastal ning pakub tagatiseta tarbimislaene krediidikonto vormis. Kuigi tegu on suhteliselt uue tegijaga finantsturul, kuulub HyBa vanema ja kogenuma finantsettevõtte BB Finance OÜ (edaspidi BBF) koosseisu. BBF on tuntud läbi oma Raha24 brändi ning on alates 2006. aastast laenanud oma tegevusele rahvusvahelisi mõõtmeid.

HyBa

HyBa Credit

HyBa pakub krediidikontot, mis toimib nagu virtuaalne krediitkaart, pakkudes isiklikku ja paindlikku krediidilimiiti, mis arvestab taotleja krediidivõimekuse ja sissetulekutega. Limiidid jäävad 300 ja 2000 euro vahele. Krediidikontolt on võimalik sooritada väljamakseid otse pangakontole. Kui krediidilimiiti ei kasutata, siis täiendavaid kulusid ei lisandu. Intressid algavad 1,5% kuus, arvestatuna vaid kasutatud summalt. See võimaldab kiirelt ja mugavalt krediiti kasutada ning vajadusel paindlikult raha kätte saada.

Laenu parameetrid
 • Laenusumma
  50 € – 10 000 €
 • Intress aastas
  38%
 • Periood
  1 k – 60 k

HyBa krediidikonto eristub klassikalistest järelmaksulahendustest oma paindlikkuse, kiiruse ja kasutajamugavuse poolest. Personaalne krediidilimiit ja 60 kuu maksimaalne laenuperiood muudavad selle atraktiivseks alternatiiviks teistele turul pakutavatele krediidikontodele nagu Ferratum, Credit24, Creditea ja Raha24.

HyBa Pay

HyBa Pay teenus võimaldab teha oste ja saada raha kiiresti kontole, võimaldades maksta kauba eest kasvõi 60 päeva pärast. See makseviis on kasutajale tasuta, tasuma peab üksnes ostetud kaupade eest.

HyBa Split

HyBa Split teenusega on võimalik jaotada ostusumma kolmeks võrdseks makseks ilma lisatasudeta. Samuti on võimalik esimest osamakset edasi lükata kuni 15 päeva. See makseviis on saadaval üksnes nende e-poodidega, kes on teenusega liitunud ja kasutavad HyBa logot.

HyBa BUSINESS

HyBa BUSINESS pakub Eesti registreeritud ettevõtetele ärilaenu kuni 500 000 euro suuruses. See käibevahendite krediidilimiit võimaldab juriidilistel isikutel taotleda rahalisi väljamakseid ettevõtte pangakontole just neile sobival ajahetkel, andes paindlikkust kapitali juhtimiseks.

HyBa

Kuidas laenu taotleda?

HyBa laenuprotsess on digitaalne ja kasutajasõbralik. Krediidilimiidi taotlemiseks ja lepingu allkirjastamiseks piisab mõnest lihtsast sammust internetis. Nende iseteenindusportaali kaudu saad avada konto ja esitada laenutaotluse otse kodust, ilma asjaajamise bürokraatiata.

Laenu saamiseks on vajalik nõusolek oma pangakonto andmete analüüsimiseks ja vajadusel täiendavate päringute tegemiseks, mis hõlmab kontakti ja finantsandmete esitamist. Kõik päringud töödeldakse automaatselt, mis tähendab, et laenu saamine võib toimuda vaid minutitega pärast taotluse esitamist.

Pros
 • Ei oma kiirlaenupakkuja negatiivset kuvandit
 • Lepingutasusid ja muid haldustasusid ei ole
 • Paindlik tagasimaksegraafik
 • Raha kantakse üle ka nädalavahetustel
 • Kasutusmugavus on silmapaistev
Cons
 • Maksimaalne limiit on väiksem kui konkurentidel (2000 eurot)
 • Puudub võimalus tellida füüsilist krediitkaarti
 • Esmakliendile pole soodustusi

Kes saavad laenata?

HyBa laenuteenus on kättesaadav täisealistele isikutele, kes on nõustunud teenuse kasutustingimustega ja vastavad mitmele kriteeriumile: nad peavad olema Eesti Vabariigi kodanikud või omama kehtivat elamisluba, omama Eesti pangakontot ja olema vähemalt 18-aastased.

HyBa Järelmaks

Erinevalt tavapärastest järelmaksulahendustest, kus intressid ja muud kulud võivad esialgu soodsana näida, kuid peituvad nüansid nõuavad põhjalikku uurimist, pakub HyBa CREDIT selget ja läbipaistvat hinnastamist. Avades konto ja hoides raha reservis, ei kaasne ühtegi lisakulu. Intressimäärad algavad 1,5% kuus ja rakenduvad üksnes kasutatud summale, mis tähendab, et kui krediiti ei kasutata, ei kaasne ka finantskohustusi.

Lisaks pakub HyBa CREDIT paindlikke lahendusi tagasimakseperioodi osas, mis võimaldavad erinevalt traditsioonilistest järelmaksulepingutest perioodi pikendada kuni 60 kuuni. Minimaalne igakuine makse on arvutatud kui üks kuuekümnendik kasutatud krediidi summast pluss intress kasutatud aja eest.

Sinu kommentaar

Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

Iseloomustused

Tanel Peterson
Ma ei tule siia mitte esimest korda. Kõik tingimused on läbipaistvad, registreerimine lihtne, maksmine kiire. Soovitan seda saiti oma sõpradele.
Maarja Kokk
Sain laenu internetist, et osta oma hobi jaoks vajalik tehnika. Nüüd saan teha seda, mis mulle meeldib, uuel tasemel.
Kandideeri kohe

Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!