Bondora laen

https://laenee.com/Bondora
Lihtne peale kanda
5.0/5
Heakskiitmise aeg
5.0/5
Varjatud tingimus puudub
5.0/5
Uuendamise reeglid
5.0/5
Teenuse kvaliteet
5.0/5
Klienditugi
5.0/5
Laenuvõtja nõuded
 • Täisealine
 • Elad Eestis ja omad ID-d
 • Esitage tõend oma sissetulekute kohta
 • Teil on aktiivne arvelduskonto
Meetodite saamine
 • Pangakonto
 • Krediit- või deebetkaart
Contact information
Telefoninumber: -
Ajakava
24/7
Esm
Tei
Kol
Nel
Ree
Pros
 • Laenu ennetähtaegne tagasimaksmine tasuta
 • Igakuise tagasimakse suuruse saad ise valida
 • Alates 18-eluaastast
 • Kõik laenupakkumised on individuaalsed
Cons
 • Lepingutasu 5.95% laenusummast
 • Väljamaksed ei toimu kohe

Enne Bondora kaudu veebilaenu taotlemist tuleb täita laenutaotlus. Kogu protsess on 100% võrgus ja võtab vähem kui viis minutit. Kui te pole oma maksevõimes kindel, on hea pangakonto väljavõte käepärast võtta. Bondora kontrollib, kas suudate tagasimakseid teha ja kui saate, siis pakuvad nad teile madalamat intressi ja lühemat tagasimakseperioodi.

2009. aastal asutatud finantsplatvorm võimaldab nii ettevõtetel kui ka eraisikutel üksteisele laenata. Pärast finantsjuhtimisametilt (FCA) vastastikuste laenude litsentsi saamist tuleb järgida rangeid reegleid. Need eeskirjad reguleerivad seda, kuidas ettevõtted oma finantsteavet avaldavad ja oma klientide raha kaitsevad. Bondora on litsentseeritud Finantsinspektsioonilt ja järgib selle reegleid, mis puudutavad miinimumkapitalinõudeid, vaidluste lahendamist ja kliendi raha kaitset.

Laenu parameetrid
 • Laenusumma
  100 € – 10 000 €
 • Intress aastas
  9,83%
 • Periood
  3 k – 5 a

Bondora – parim laen olemas

Vaatamata oma suhteliselt madalale maksejõuetuse määrale teenib Bondora siiski raha, pakkudes laen välismaalt neile, kes on vähem krediidivõimelised. Bondora on aga endiselt üks kiiremini kasvavaid P2P laenusaite ning on üle elanud ka majanduslangused Soomes ja Hispaanias. Ettevõtte maine pärast pole põhjust karta.

Ehkki see on alles algusjärgus, on peaaegu kümme aastat tegutsenud Bondora kaudu võimalik palju raha teenida. Ühena vähestest tulutoovatest P2P platvormidest Eestis kasvab see tõenäoliselt jätkuvalt. Uus Bondora Go & Grow funktsioon võimaldab investoritel saada oma kontole igapäevaseid intressikrediite ja väljamakseid. Sellesse teenusesse investeerides saate isegi maksueelise. Bondora veebilaenuteenus pakub võimalust teenida sada tuhat eurot mõne sekundiga ning minimaalne investeering on vaid üks euro.

Ettevõte on viimastel kuudel oma laenuprogrammis teinud mitmeid muudatusi. Esiteks on ettevõte oma laenuportfelli piiranud Eesti riigiga. Hispaanias ja Soomes laenu andmise asemel on ta karmistanud laenukriteeriume. Ja see on ka piiratud rahasumma, mida saate igal kuul Bondorasse hoiustada. Kui varem sai Bondorasse iga kuu sissemakse teha kuni 1000 eurot, siis nüüd tuleb selle limiidi saavutamiseks oodata 12 kuud. See muutus on tõenäoliselt püsiv.

Suurim erinevus A- ja B-laenude vahel on oodatava kahjumi tootlus (ROEL). Investeeringutasuvus on rahasumma, mille osak maksejõuetuse korral tagasi saab. Seda silmas pidades on seda tüüpi laenude jaoks parim investeerimisstrateegia valida A-reitinguga laenud. Kui kuuekuulise tähtajaga A-laenud on Bondoral haruldased, siis Bondora keskmine tähtaeg on viiskümmend üks kuud.

Sinu kommentaar

K
Kuusik
17 June 2023
Olen kasutanud Interneti-laenuteenust Bondora mitu korda ja kogemus on olnud alati positiivne. Viimati võtsin tarbimislaenu kodu remondiks ning sain selle summa, mida vajasin, kiiresti kätte. Laenu tähtaeg oli 12 kuud ning paindlikud tagasimaksevõimalused võimaldasid mul sobiva makseplaani valida. Suurepärane teenus, mis aitab finantskohustusi hõlpsalt täita!
TP
Tamara Pavlov
11 April 2023
Tänan laenu teenust kriitilise olukorra lahendamise eest. Protsess oli sujuv ja teenindus meeldiv.
PP
Pärnu Panther
27 March 2023
Võtsin Bondora laenu kriitilise olukorra lahendamiseks ning olen tänulik selle võimaluse eest. Teenindus oli meeldiv ja professionaalne.
T
Tulelind
13 January 2023
Väljastati laen teleri ostmiseks. Mulle meeldis, et nad töötavad ööpäevaringselt, väljastati kiiresti, ilma paberite ja järjekordadeta. Raha tuli automaatselt minu kaardile. Protsent on väike. Kõik on rahul, tänan.
KP
Kalev Puusepp
20 October 2022
Selle ettevõttega on rõõm äri ajada, kelmust pole. Lepingus on kõik selgelt kirjas, kindlustus on vabatahtlik. Soovitan kõiki oma.
TL
Toomas Lepik
20 September 2022
Olen alati kasutanud laenu internetis ja see ettevõte on alati aidanud rasketel aegadel. Ma soovitan!
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

Iseloomustused

Tanel Peterson
Ma ei tule siia mitte esimest korda. Kõik tingimused on läbipaistvad, registreerimine lihtne, maksmine kiire. Soovitan seda saiti oma sõpradele.
Kristofer Uibo
Mulle meeldis kõik. Nad kinnitasid mulle vajaliku summa ulatuses laenu soodsatel tingimustel.
Liudmila Oja
Pidin järgmisel päeval kiiresti riigist välja lendama ja laenu taotledes ei oodanud ma isegi, et nad mind nii kiiresti aitavad. Tulemuseks oli raha kaardil 30 minutiga.. Ostsin öösel samal hetkel pileti. Seni olen teenuse eest abi eest väga tänulik.
Kandideeri kohe

Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!