Creditstar

https://laenee.com/Creditstar
Lihtne peale kanda
4.0/5
Heakskiitmise aeg
4.0/5
Varjatud tingimus puudub
4.0/5
Uuendamise reeglid
4.0/5
Teenuse kvaliteet
4.0/5
Klienditugi
4.0/5
Laenuvõtja nõuded
 • You must be 18+
 • Reside in the US and have a valid ID
 • Provide proof of your income
 • Have an active checking account
Meetodite saamine
 • Bank account
 • Credit or Debit card
Contact information
Telefoninumber: +372 644 0467
Ajakava 09:00 - 21:00
Esm
Tei
Kol
Nel
Ree
Pros
 • Laenu on võimalik võtta ööpäevaringselt
 • Tagasimakse võimalused on paindlikud.
 • Intressi maksad vaid selle summa ja perioodi eest kui oled laenu tarvitanud
 • Kohesed väljamaksed mitmetesse suurtesse pankadesse
Cons
 • Laenukonto taotluste läbivaatamine toimub ainult klienditeeninduse lahtiolekuaegadel
 • Maksehäirete olemasolu kontrollitakse iga väljamakse korral
 • Kõrged intressid

Creditstar Groupi kogemus näitab, et tegemist on kasumliku organisatsiooniga. Alates selle loomisest on kontsern teeninud keskmiselt 1,5 miljonit eurot aastas puhaskasumit. Lisaks on tal kindel bilanss ja kasumimarginaal ning tal on hea positsioon oma finantskohustuste täitmiseks.

Creditstar pakub ka tagasiostugarantiid, mis tasumata jätmise korral maksab tagasi laenu kapitali ja kogunenud intressid. See garantii toimib aga ainult nii hästi, kui hästi seda teeb osapool. See ei ole absoluutne garantii, et laen tagasi makstakse.

Laenu parameetrid
 • Laenusumma
  50 € – 5 000 €
 • Intress aastas
  41,82%
 • Periood
  1 k – 3 a

Creditstari laenudele kehtivad mitmesugused seadused ja määrused. Muudatused nendes eeskirjades võivad mõjutada ettevõtte tegevust ja suurendada kulusid. Lisaks võivad ettevõtte litsentsid aeguda, mis piirab tema võimalust pakkuda teatud tooteid. Kuigi Creditstaril on litsentsid mitmes riigis, alluvad tema äritegevusele ranged regulatsioonid.

Creditstar Groupi kogemus näitab, et tema tegevus Eestis on kasumlik. Kontsern on riigis tegutsenud alates 2006. aastast ning selle kapital on piisav sellise tegevusega kaasnevate riskide maandamiseks. Kuigi Lendermarket on suhteliselt uus, loetleb see enamiku Creditstar Groupi laenudest. Tegemist ei ole endiselt ainsa P2P platvormiga Eestis ning paljud P2P investorid on valinud väljakujunenud platvormid. Lisaks ei ole veebisaidil spetsiaalset statistikalehte.

Tagasiostu garantii

Tagasiostugarantii on Creditstar Loans Estonia klientidele pakutav garantii. Garantii on kindlustusvorm laenude võlgnevuste vastu ja ettevõttel on võimalik need tagasi osta, kui laenuvõtja ei suuda neid tagasi maksta. Garantii on aga nii tugev, kui tugev on seda pakkuv ettevõte.

Creditstar Group on laenuettevõtete grupp, mis annab oma tütarettevõtetes laenu klientidele kogu Euroopas. Lendermarket on ettevõtte koduleht, kus investoritele annan laenu ilma tagatiseta pakutakse. Ettevõte austab oma laenuandjate pakutavaid tagasiostugarantiid. Samuti pakub see mõistlikku laenupakkumist.

Creditstari tagasiostugarantii kaitseb investoreid mittemaksmise riski eest, ostes laenud tagasi pärast 60-päevast hilinemist. Garantii katab laenu põhisumma koos kogunenud intressidega. Kuigi see kõlab suurepäraselt, on tagasiostugarantii sama hea kui seda pakkuv osapool.

Creditstar Group AS-il on tugev finantskogemus, mille keskmine puhaskasum on 1,5 miljonit eurot aastas. See näitab ettevõtte stabiilsust ja võimet täita oma rahalisi kohustusi. Ettevõte on kasumlikult tegutsenud üle 14 aasta. Lisaks on ettevõte varem emiteerinud võlakirju ja tal on tugev bilanss.

Olenemata sellest, kas otsustate osta Creditstari laenu Lendermarketist või mõnest muust turust, peate enne investeerimist tingimustega kindel olema. Laenuandja peaks olema hea mainega ja tema suhtes ei tohiks teha pettusi. Olenemata platvormist on oluline märkida, et peate alati järgima teie investeeringule kehtivaid seadusi.

Lisaks Creditstari tagasiostugarantiile pakub ettevõte Mintoses ka mitmeid muid investeerimisvõimalusi. Ta on juba tutvustanud CreditStari laene Mintoses Poolas, Hispaanias ja Tšehhis ning on esindatud ka Eestis. Tema Eesti tütarettevõte Monefit pakub investoritele ja laenuvõtjatele paindlikke uuenevaid krediidiliine. Laenud võivad ulatuda 50 eurost kuni 3000 euroni. Laenud on 60-kuulise tagasimakseajaga ja võivad anda kuni 12-protsendilist aastane puhastootlus.

Creditstar Loans Estonia pakub investoritele võimalust osta oma laenud tagasiostugarantiiga. Intressimäärad varieeruvad olenevalt riigist, kus laenuvõtja elab. Eestis on ühe kuu intressimäärad 14-15%. Erinevused on siiski väikesed.Eesti ja Soome on madalaima ja kõrgeima intressimääraga riigid.

Sinu kommentaar

A
ah_user
11 April 2023
Internetilaenu teenus Creditstar oli tõhus ja professionaalne. Soovitan seda kindlasti teistele.
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

Iseloomustused

Laur Kõiv
Tänu siin toodud teabele saate oluliselt säästa oma aega sobiva laenu leidmisel. Minu avaldus võeti kiiresti läbi ja raha laekus kontole juba samal päeval.
Võru Rebane
First of all, I liked the fact that the service is good. They gave me a loan without any problems. Everything worked out pretty quickly.
Kandideeri kohe

Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!