Credit24 laen

https://laenee.com/Credit24
Lihtne peale kanda
4.5/5
Heakskiitmise aeg
4.5/5
Varjatud tingimus puudub
5.0/5
Uuendamise reeglid
5.0/5
Teenuse kvaliteet
5.0/5
Klienditugi
5.0/5
Laenuvõtja nõuded
 • Täisealine
 • Elad Eestis ja omad ID-d
 • Esitage tõend oma sissetulekute kohta
 • Teil on aktiivne arvelduskonto
Meetodite saamine
 • Pangakonto
 • Krediit- või deebetkaart
Contact information
Telefoninumber: +372 614 3400
Ajakava
Esm - Ree: 9:00 -20:00
Esm
Tei
Kol
Nel
Ree
Pros
 • Vastus kohe
 • Raha kätte 15. minutiga
 • Alated 18-eluaastast
Cons
 • Intress ei ole just kõige väiksem
 • Väikelaenu taotlemisel lisandub lepingutasu 2%

Kui otsite internetist laenu Eestist, pole te üksi. Interneti-laenuandjad on viimastel aastatel oma turuosa hammustanud ja üks neist on Credit24. Internetist laenuandjatele võid aga leida palju konkurentsivõimelisema alternatiivi – nemad pakuvad veelgi paremaid intressimäärasid ja tingimusi.

Tundub, et iga kolmas-neljas eestlane on sattunud mingisse rahahädasse ja hakanud Eestis kasutama online-laenu credit24. Ettevõtte tingimused on suhteliselt standardsed: taotleja peab olema üle 18-aastane, omama Eesti pangakontot ja töötama stabiilse igakuise sissetulekuga. Teil ei tohi olla hasartmängudega seotud ega muid probleeme, mis võiksid põhjustada maksehäireid. Credit24 laenu taotlemiseks peab sul olema stabiilne igakuine sissetulek ja krediitkaardivõlgnevused.

Laenu parameetrid
 • Laenusumma
  50 € – 5 000 €
 • Intress aastas
  24,00%
 • Periood
  1 k – 5 a

Credit24 arvustus

Credit24 on Iisraeli fintech-ettevõte, mis pakub väikelaene tarbijatele viies riigis: Eestis, Soomes, Lätis, Leedus ja Austraalias. Ettevõte kavatseb noteerida TASE-s ja koguda 40–50 miljonit NIS (umbes 12–15 miljonit dollarit) ning emiteerida aktsiaid väärtusega 160 miljonit NIS. Praegusel raskel ajal on väikesed isiklikud laenud paljude inimeste jaoks hädavajalikud. Paljud ettevõtted on tegevuse lõpetanud, mille tagajärjeks on majanduslangus kogu maailmas.

Credit24 käivitati 2012. aastal ja on tegutsenud sellest ajast. Interneti-laenu taotlemise protsess on täielikult veebipõhine, mis tähendab, et ei pea ootama järjekorras ega paberimajandust. Saate laenu taotleda isegi liikvel olles – kodus, rongis või isegi reisil olles. Credit24 on IPF Digitali tütarettevõte, mis on aidanud enam kui 700 000 austraallasel saada veebis isiklikke laene. Credit24 poole saavad eestlased ka eralaenu saamiseks pöörduda, kui on vaja sooritada suuri oste.

Credit24 kasutajatel saab korraga olla ainult üks aktiivne online laen. Kui praegune laen on tasutud, saavad nad taotleda uut. Kui jooksev laen on tagasi makstud, saavad nad valida teenuse krediidiliini. Laenutaotluse vorm sisaldab teenuse krediidiliini arvete tasumiseks. Kui vajate rohkem raha, on hea mõte taotleda laenu krediitkaardifirmast.

Sinu kommentaar

E
EestiEagle
06 April 2023
Olen väga rahul oma internetilaenu Credit24 kogemusega. Taotlemine oli kiire ja lihtne ning sain vajalikud rahalised vahendid oma projektide jaoks.
IV
Iiris Vesik
17 January 2023
Väga rahule jäi. Kiirus ja teenindus on tipptasemel. Ja nad annavad suuri summasid.
AK
Andres Kaasik
06 October 2022
Äärmiselt vajalikes elusituatsioonides on väga mugav ja lihtne saada õige kogus!
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

Iseloomustused

Saks Oja
Mikrofinantseerimisfirmade hulgas lemmikuid pole, aga normaalsed tariifid leidsin siiski. Enda jaoks saan siin valida järgmiste laenude hulgast parima valiku
Võru Rebane
First of all, I liked the fact that the service is good. They gave me a loan without any problems. Everything worked out pretty quickly.
Karin Roos
Olen seda saiti kasutanud üle 6 kuu. Mulle sobib kõik, ma tean, et nad ei keeldu siin kunagi ja aitavad alati.
Kandideeri kohe

Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!