Ekspressraha

https://laenee.com/Ekspressraha
Lihtne peale kanda
3.5/5
Heakskiitmise aeg
4.4/5
Varjatud tingimus puudub
4.6/5
Uuendamise reeglid
4.5/5
Teenuse kvaliteet
3.9/5
Klienditugi
4.1/5
Laenuvõtja nõuded
 • You must be 18+
 • Reside in the US and have a valid ID
 • Provide proof of your income
 • Have an active checking account
Meetodite saamine
 • Bank account
 • Credit or Debit card
Contact information
Telefoninumber: +372 606 0560
Ajakava E–R 09:00-18:00
Esm
Tei
Kol
Nel
Ree

Ekspressraha – veebipõhine laenuteenus võib olla just vastus sinu rahalistele muredele. Kuid enne kui me sukeldume üksikasjadesse, räägime kõigepealt vastutustundliku laenamise tähtsusest. Expressraha on Eesti finantsettevõte, mis pakub kiireid veebilaene. Nende veebisait ekspressraha.ee võimaldab teil taotleda laenu alates 50 eurost kuni 3000 euroni ning laenuperioodid varieeruvad 3 kuust kuni 36 kuuni.

Expressraha

Expressraha veebilaenu taotlemise nõuded

Ekspressraha – veebipõhise laenuteenuse juurde, mis on pühendunud sellele, et aidata teil kiiresti ja lihtsalt sularaha saada. Kas otsite mugavat võimalust saada lisavahendeid ootamatute kulude katmiseks või ehk soovite investeerida uude äriprojekti? Mis iganes on teie finantsvajadused, Ekspressraha on siin, et aidata.

Selleks, et tagada meie laenuprotsessi sujuv ja tõhus toimimine, oleme kehtestanud mõned nõuded, millele taotlejad peavad vastama. Selles artiklis käsitleme Ekspressraha Laenu veebilaenu taotlemise peamisi kõlblikkuskriteeriume.

Eelkõige peavad taotlejad olema üle 18 aasta vanad. See on seaduslik nõue, millest me peame kinni pidama, sest alaealistele laenamine on seadusega keelatud. Seega, kui te ei ole veel täisealine, siis peame kahjuks ütlema, et peate Ekspressraha laenu taotlemisega veel veidi ootama.

Lisaks sellele, et taotleja peab olema üle 18-aastane, peab tal olema ka kehtiv isikut tõendav dokument või pass. See on selleks, et tagada, et meil on tegemist isikutega, kes on need, kes nad väidavad end olevat. Võtame isikusamasuse kontrollimist väga tõsiselt, sest see on oluline pettuste vältimiseks ja meie klientide kaitsmiseks.

Kui olete täitnud need kaks põhilist kõlblikkuse nõuet, võite jätkata Ekspressraha Laenu taotlemist. Meie veebipõhine taotlusprotsess on kiire ja lihtne ning te saate selle täita mugavalt oma kodus. Täitke lihtsalt veebivorm ja me võtame teiega võimalikult kiiresti ühendust otsuse tegemiseks.

Ekspressraha on uhke oma sõbraliku ja professionaalse klienditeeninduse üle. Kui teil on küsimusi või muresid meie abikõlblikkuse nõuete või laenuprotsessi kohta üldiselt, võtke meiega julgelt ühendust. Oleme alati valmis aitama ja tagama, et teie kogemus meiega oleks positiivne.

Kokkuvõtteks, kui oled üle 18-aastane ja sul on kehtiv isikut tõendav dokument või pass, siis on sul õigus taotleda Ekspressraha Laen online-laenu. Tänu meie mugavale veebipõhisele taotlusprotsessile ja pühendumisele klienditeenindusele oleme kindlad, et saame aidata teil kiiresti ja lihtsalt ligi pääseda vajalikele rahalistele vahenditele. Miks siis oodata? Taotle Ekspressraha laenu juba täna ja võta oma rahaasjade üle kontroll.

Pros
 • Võimaldab laenu taotlemist internetis.
 • Kiire laenuotsuse protsess.
 • Võimalik laenata ka negatiivse krediidiajalooga inimestel.
Cons
 • Teenustasu sõltub laenusummast.

Interneti-laenu taotlemise protsess

Ekspressraha veebilehel saab laenu taotlemiseks järgida järgmisi samme:

Vali laenusumma ja tagasimakse periood: Esimene samm on valida soovitud laenusumma ja tagasimakse periood. Saadaval on laenud alates 100 eurost kuni 10 000 euroni tagasimakse perioodiga kuni 60 kuud.

Täida taotlusvorm: Pärast laenusumma ja tagasimakse perioodi valimist tuleb täita taotlusvorm. Selleks on vaja esitada isikuandmed, kontaktandmed, tööandja ja sissetuleku andmed.

Kontrolli andmed üle: Pärast taotluse esitamist tuleb kontrollida andmeid ja veenduda nende täpsuses. Kui kõik on korrektne, tuleb jätkata laenutaotluse esitamist.

Esita taotlus: Laenutaotluse esitamiseks tuleb vajutada “Esita taotlus” nuppu. Pärast seda saadetakse taotlus Ekspressraha laenuhaldurile, kes hindab taotluse ja annab vastuse võimalikult kiiresti.

Laenutaotluse vastus: Kui laenutaotlus on heaks kiidetud, saadetakse laenuleping e-posti teel. Lepingu allkirjastamiseks on vaja kas ID-kaarti või mobiil-ID-d.

Raha ülekanne: Pärast lepingu allkirjastamist kantakse raha laenuvõtja kontole. Raha jõuab tavaliselt kontole samal päeval või järgmisel pangapäeval, olenevalt pangast.

Kokkuvõttes on Ekspressraha laenu taotlemine kiire ja lihtne protsess ning vastus laenutaotlusele saabub kiiresti. Samuti on võimalik taotleda suuremaid laenusummasid kuni 10 000 euroni ja tagasimakse perioodiga kuni 60 kuud.

Laenu parameetrid
 • Laenusumma
  50 € – 750 €
 • Intress aastas
  alates 9,9%
 • Periood
  kuni 12 kuud

Teenused saadaval

Ekspressraha pakub nii lühi- kui ka pikaajalisi laene, et rahuldada teie finantsvajadusi. Need esindavad erinevat tüüpi laene, mis on platvormi kaudu saadaval:

 1. Lühiajalised laenud: Kui vajate kiiresti raha, et katta erakorralisi kulutusi, on lühiajaline laen teie jaoks ideaalne valik. Lühiajalised laenud on vahemikus 50-500 eurot ja nende tagasimaksetähtaeg on kuni 30 päeva. See laenuvõimalus võib olla kasulik, kui vajate kiiresti sularaha, kuid pidage meeles, et intressimäärad võivad olla kõrgemad kui muud laenuvõimalused.
 2. Pikaajalised laenud: Kui vajate suuremat summat, et rahastada suurt kulutust, näiteks kodu renoveerimist või auto ostmist, võib pikaajaline laen olla parim valik. Pikaajalised laenud ulatuvad 500 eurost kuni 10 000 euroni ja nende tagasimaksetähtaeg on kuni 60 kuud. Pikaajaliste laenude intressimäärad on tavaliselt madalamad kui lühiajaliste laenude puhul, mistõttu on need suurepärane võimalus suuremate kulude katmiseks.

Ekspressraha mõistab, et intressimäärad ja tagasimaksetähtajad on olulised tegurid, mida laenuvõimaluse valikul arvesse võtta. Seepärast pakume konkurentsivõimelisi intressimäärasid ja paindlikke tagasimaksetingimusi, et muuta laenuvõtmine võimalikult lihtsaks. Intressimäärad sõltuvad laenusummast ja valitud tagasimaksetähtajast.

Lühiajaliste laenude puhul on intressimäär vahemikus 0,5% kuni 5% päevas, sõltuvalt laenusummast ja valitud tagasimaksetähtajast. Pikaajaliste laenude puhul on intressimäär vahemikus 9,9% kuni 19,9% aastas, sõltuvalt laenusummast ja valitud tagasimaksetähtajast.

Pakume ka paindlikke tagasimaksetähtaegu, et kohanduda teie rahalise olukorraga. Lühiajaliste laenude puhul saate valida tagasimaksetähtajaks kuni 30 päeva, pikaajaliste laenude puhul aga kuni 60 kuud. Samuti saate valida iganädalase või igakuise tagasimakse vahel, sõltuvalt sellest, mis teile kõige paremini sobib.

KKK

K: Mis on Ekspressraha?

V: Ekspressraha on veebipõhine laenuplatvorm, mis pakub kiireid ja mugavaid laene inimestele, kes vajavad finantsabi. Pakume lühiajalisi laene paindlike tagasimaksetingimustega, mis võimaldab teil laenata vajaliku summa ja maksta see tagasi teile sobiva ajakava järgi.

K: Kes saavad taotleda laenu Ekspressraha kaudu?

V: Pakume laene üle 18-aastastele isikutele, kellel on regulaarne sissetulekuallikas. Me ei nõua tagatist ega krediidikontrolli, mistõttu on meie laenud kättesaadavad inimestele, kellel võib olla raskusi traditsiooniliste pangalaenude saamisega.

K: Kui palju ma saan laenata?

V: Pakume laene vahemikus 50-1000 eurot. Laenusumma sõltub teie sissetulekust ja teie võimest laenu tagasi maksta.

K: Kui kaua võtab Ekspressraha laenu saamine aega?

V: Meie taotlusprotsess on kiire ja lihtne ning saate laenuotsuse mõne minuti jooksul. Kui teie laen on heaks kiidetud, kantakse raha teie kontole 24 tunni jooksul.

K: Millised on Ekspressraha laenude tagasimaksetingimused?

V: Pakume paindlikke tagasimaksetingimusi, mis võimaldavad teil oma laenu tagasi maksta teile sobiva ajakava järgi. Saate valida, kas soovite laenu tagasi maksta iganädalaste, kahenädalaste või igakuiste osamaksetena.

K: Millised on Ekspressraha laenude intressimäärad?

V: Meie intressimäärad varieeruvad sõltuvalt laenusummast ja tagasimaksetingimustest. Praegused intressimäärad leiate meie veebilehelt.

K: Mis siis, kui mul on raskusi laenu tagasimaksmisega?

V: Kui teil on raskusi laenu tagasimaksmisega, võtke meiega võimalikult kiiresti ühendust. Me võime koos teiega leida tagasimaksekava, mis sobiks teie eelarvesse. Kui teil on lisaküsimusi või vajate täiendavat abi, võtke meiega julgelt ühendust. Meie veebilehelt leiate lisaressursse, sealhulgas laenukalkulaatori ja KKK-osa. Täname teid, et kaalusite Ekspressraha laenuvajaduste rahuldamist.

Sinu kommentaar

AE
Anneli Eskola
05 November 2023
Ekspressraha on usaldusväärne partner finantsküsimuste lahendamisel. Laenu menetlemine sujus sujuvalt ja kiiresti.
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

Iseloomustused

Liudmila Oja
Pidin järgmisel päeval kiiresti riigist välja lendama ja laenu taotledes ei oodanud ma isegi, et nad mind nii kiiresti aitavad. Tulemuseks oli raha kaardil 30 minutiga.. Ostsin öösel samal hetkel pileti. Seni olen teenuse eest abi eest väga tänulik.
Lille Tamm
Mulle sobib kõik, võtan tihti laenu sellest firmast, varjatud tasusid pole.
Võru Rebane
First of all, I liked the fact that the service is good. They gave me a loan without any problems. Everything worked out pretty quickly.
Kandideeri kohe

Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!