Coop Pank

https://laenee.com/Coop Pank
Lihtne peale kanda
4.0/5
Heakskiitmise aeg
4.5/5
Varjatud tingimus puudub
5.0/5
Uuendamise reeglid
4.0/5
Teenuse kvaliteet
5.0/5
Klienditugi
4.0/5
Laenuvõtja nõuded
 • Täisealine
 • Elad Eestis ja omad ID-d
 • Esitage tõend oma sissetulekute kohta
 • Teil on aktiivne arvelduskonto
Meetodite saamine
 • Pangakonto
 • Krediit- või deebetkaart
Contact information
Telefoninumber: +372 669 0966
Ajakava
Esm - Ree: 8:30 -19:00
Esm
Tei
Kol
Nel
Ree
Pros
 • Intress alates 12.9%
 • Hea kontorivõrgustik
 • Kiire vastus
Cons
 • Lepingutasu alates 35€ ning igakuised haldustasud
 • Alates 21. eluaastast

Kui soovite oma laenumahtusid suurendada, võib Interneti-laen olla lahendus. Internetipõhise kategoriseerimismootori nagu Nordigen kasutamine võib kiirendada krediidiotsuste langetamist, võimaldades Coop Pank Eestis senisest kiiremini kinnitada rohkem laene. Siin on, kuidas see Eesti pank tehnoloogiat juurutas. Lugege edasi, et saada teada, kuidas see suurendas laenumahtu ja parandas klienditeenindust. Ja ole valmis juba täna Eestis Coop Pangast veebilaenu taotlema!

Coop Pank Eestis on tarbijafinantseerimisele keskendunud ühistupank. Organisatsioon tegutseb mitme segmendi kaudu, sealhulgas jae- ja ettevõtete pangandus. Nende toodete hulka kuuluvad tšeki- ja hoiukontod, tarbimis- ja ärilaenud, hüpoteegid, liising, kaubanduse finantseerimine ja krediitkaardid. Lisaks nendele toodetele pakub Coop Pank ka internetipanga teenuseid. Need teenused aitavad teil hankida raha, mida vajate oma ettevõtte pinnal hoidmiseks.

Laenu parameetrid
 • Laenusumma
  300 € – 15 000 €
 • Intress aastas
  8,9 – 19,9%
 • Periood
  6 k – 6 a

Online laenu Coop Pank

Coop Pangast saad internetis laenud kiirelt Eestis, järgides mõningaid lihtsaid samme. Esiteks peate teadma panga juriidilist nime. Coop Pank kandis algselt nime Eesti Krediidipank, kuid ametlik nimi on Coop Pank AS.Pank pakub pangateenuseid 14 kohas Eestis, sealhulgas jaemüügikontoris Tallinnas. Coop Pank on suurepärane valik ka era- ja äripanganduseks, kuna neid teenuseid pakuvad paljud Coopi kauplused.

Pank pakub arvelduskrediiti vahemikus 300 EUR kuni 3500 EUR maksimaalse tagasimakseperioodiga 2 aastat. Coop Panga arvelduskrediidi intressimäär on 18 protsenti aastas. Coopi panga kaudu eraisikud pakuvad laenu taotlemiseks pead olema vähemalt 21-aastane, Eesti kodanik ja minimaalse sissetulekuga 280 EUR kuus. Teil peaks olema ka hea makseajalugu.

Coop Pank sõlmis hiljuti lepingu Euroopa Investeerimisfondiga Eesti VKEdele 16 miljoni euro suuruse kommertslaenu andmiseks. See leping on ettevõtetele ja ettevõtjatele kasulik. Coop Pank on pühendunud aitama Eesti VKEdel kasvada ja areneda, tagades, et nad saaksid ka edaspidi üksteist toetada. Ja sellise laenuga saab pank aidata majandust kasvatada. Nii et võtke julgelt Coop Pank laenu juba täna!

Sinu kommentaar

TK
Tiina Karu
06 October 2022
Kasutasin seda laenupakkujat esimest korda ja kõik läks fantastiliselt. Mul oli vaja kiiresti raha laenata ja nende teenindus oli parim.
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

Iseloomustused

Maarja Kokk
Sain laenu internetist, et osta oma hobi jaoks vajalik tehnika. Nüüd saan teha seda, mis mulle meeldib, uuel tasemel.
Tanel Peterson
Ma ei tule siia mitte esimest korda. Kõik tingimused on läbipaistvad, registreerimine lihtne, maksmine kiire. Soovitan seda saiti oma sõpradele.
Kristofer Uibo
Mulle meeldis kõik. Nad kinnitasid mulle vajaliku summa ulatuses laenu soodsatel tingimustel.
Kandideeri kohe

Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!