Mogo

https://laenee.com/Mogo
Lihtne peale kanda
4.0/5
Heakskiitmise aeg
5.0/5
Varjatud tingimus puudub
4.0/5
Uuendamise reeglid
3.0/5
Teenuse kvaliteet
4.0/5
Klienditugi
5.0/5
Laenuvõtja nõuded
 • You must be 18+
 • Reside in the US and have a valid ID
 • Provide proof of your income
 • Have an active checking account
Meetodite saamine
 • Bank account
 • Credit or Debit card
Contact information
Telefoninumber: +372 6 888 200
Ajakava
Esm - Ree: 8:00 - 18:00
Esm
Tei
Kol
Nel
Ree

Võrreldes teiste veebilaenuandjatega, pakub Mogo Estonia konkurentsivõimelisi intressimäärasid ja neil on hea maine. See 2016. aastal asutatud Eesti startup on üks kiiremini kasvavaid veebilaenuandjaid, pakkudes laenu kuni 50 000 euro ulatuses. Laenuprotsess on lihtne ja seda saab läbi viia veebis, säästes nii laenuvõtja kui ka laenuandja aega ja raha.

Laenu parameetrid
 • Laenusumma
  500 € – 25 000 €
 • Intress aastas
  21%
 • Periood
  1 a – 6 a

Modestas Sudnius

Kasutatud autode finantseerimisettevõte Mogo Finance teatas muudatustest oma juhtkonnas. See hõlmab keskendumist tegevuse tipptasemele. Tegevjuhi kohalt lahkus Edgars Egle ja kaasjuhiks sai Modestas Sudnius. Sudnius juhtis varem tegevust Leedus, kus ta ehitas ettevõtte üheks kasumlikumaks kasutatud autode finantseerimisettevõtteks. Egle jääb juhatuse liikmeks märtsini.

Rahvusvaheline reitinguagentuur FitchRatings sai ettevõtte tegevusele B reitingu. B-reiting peaks suurendama investorite kindlustunnet, kuna ettevõte on Euroopas üks juhtivaid tagatisega autolaenu pakkujaid. Lisaks aitab uus skoor investoritel hinnata ettevõtte majandustulemusi. Viimase kolme kuuga on ta oma portfelli kasvatanud 4,9%, ulatudes 211,5 miljoni euroni. Lisaks teatas ettevõte autolaenutaotluste arvu kasvust 12,6%.

Eestis on Mogo Finance populaarne kasutatud autode finantseerimise kaubamärk. See tegutseb enam kui 1800 partneri asukohast koosneva võrgustiku kaudu ja sellel on tugev kohalolek veebis. Ettevõte on loonud ka ulatusliku partnerluse juhtivate jagatud sõiduplatvormidega. 2018. aastal väljastas Mogo Finance üle 178 miljoni euro laenu- ja liisingumakseid. Eelmisel aastal sai see Fitch Ratingsilt B krediidireitingu.

Mogo Finance Group on juhtiv kasutatud autode finantseerimiskontsern Euroopas. Juunis ostis ta 15,9 miljoni euro suuruse netolaenuportfelliga pangandusvälise krediidiorganisatsiooni Sebo Credit SRL. Omandamine võimaldab ettevõttel konsolideerida oma äritegevust ja tugevdada turvapaketti.

Intress

Mogo Estonia intressimäär algab 1,75% kuus ja on saadaval 18-aastastele ja vanematele inimestele, kes töötavad Eestis või välismaal. Seda tüüpi laenu saavad nad taotleda ka juriidilise isikuna. Sellise laenu taotlemise kord hõlmab teatud dokumentide esitamist Maanteeametile. Laen välismaalt on mõeldud inimestele, kes soovivad osta registreeritud sõidukit.

Mogo on Euroopa suurim kasutatud autode finantseerimisettevõte ja tõi hiljuti Mintose turule uue kõrgema tootlusega investeerimistoote. Ettevõtte laenud on nüüd investoritele kättesaadavad, et kohandada oma investeeringuid vastavalt oma riskiprofiilile. Laenuriski kategooriad põhinevad laenu algatajate poolt kasutatavatel sisemistel hindamismudelitel.

Mogo pakub eraisikutele ja ettevõtetele mitmeid erinevaid finantstooteid. Nende hüpoteeklaenud pakuvad madalamat intressimäära kui enamik teisi laene. Nad pakuvad ka kiireid ja lihtsaid laene ning võivad aidata viivislaenude puhul. Ettevõtte laenuportfell on kokku üle 183 miljoni euro.

Kliendid

Mogo Estonia kliendid on tüüpiliselt majanduslikult aktiivsed, stabiilse sissetulekuga ning hindavad mobiilsust ja mugavust. 2017. aasta juuni seisuga oli Mogo netolaenuportfell 80 miljonit eurot. Ettevõttel on üle kahesaja viiekümne töötaja ja üle 35 000 aktiivse kliendi. Ettevõte on kasumlik ja laiendab järjepidevalt oma laenuportfelli.

Mogo keskmine eralaen Lätis on 400 eurot. Laenuvõtjad maksavad laenu igakuiste osamaksetena. Mogo on pühendunud oma klientidele tootlusele, mis on keskmiselt üle 14% aastas. Lisaks sellele garanteerib see võlgnevuste laenude tagasiostmise. See tähendab, et kliendid saavad oma raha varem kätte.

Mogo asutati Lätis 2012. aastal. Ettevõte on piirkonna suurim pangavälise autolaenu pakkuja. 2017. aasta oktoobris laienes see Eestisse, jagades klientidele laenu 1,8 miljonit eurot. Ettevõte tegutseb nüüd mitmes riigis, sealhulgas Albaanias, Armeenias, Bulgaarias, Eestis ja Moldovas. Ettevõte on pühendunud läbipaistvusele ja suhtlusele ning tal on üle 40 000 kliendi üle maailma.

Ettevõte annab tööd enam kui 550 inimesele ja teeb koostööd enam kui 1500 autoesindusega.Selle portfell ületab 150 miljonit eurot ja teenindab enam kui 120 000 klienti. Ettevõtte edu põhineb uuenduslikul ja läbipaistval ärimudelil. Kasutades tehnoloogiat laenuprotsessi lihtsustamiseks, pakub Mogo klientidele paremat finantskogemust.

Mogo on Baltikumi suurim pangavälise autolaenu finantseerija. Ettevõtte portfell on üle 38 miljoni euro ning plaanib laieneda Gruusiasse ja Baltikumi. Selle ambitsioonikas kasvustrateegia hõlmab Mezzanine Managementi kaasamist ja eesmärki olla KIE piirkonna juhtiv pangaväline autofinantseerija.

Filiaalide asukohad

Mogo on võrdõiguslaenu andev ettevõte, mis tegutseb Baltikumis. Üle 38 miljoni euro hallatavate laenudega on see piirkonna üks juhtivaid pangaväliseid laenuandjaid. Ettevõttel on filiaalid Eestis, Gruusias, Lätis ja Leedus ning plaanis on Mezzanine Managementi abiga rahvusvaheliselt laieneda.

Mogo Finance on tugevalt esindatud Balti riikides, Gruusias ja Moldovas. Ettevõte pakub laenu kuni 15 000 euro ulatuses maksimaalse tähtajaga 84 kuud. Ettevõttel on neis riikides rohkem kui tuhat partnerite asukohta ja laialdane kohalolek veebis. Neile, kes on huvitatud auto tagatud finantseerimisest, pakub Mogo Finance kiiret, lihtsat ja mugavat protsessi. Selle geograafiline haare muudab selle piirkonnas ainulaadseks ja mitmekesistab selle tuluvooge.

Rohkem kui 25 miljoni kliendiga Moldovas on Mogo riigi suurim mittepanganduslike finantsteenuste pakkuja.Ettevõtte ulatuslik võrguühenduseta jalajälg ja enam kui 250 000 kliendiga andmebaas muudavad selle väärtuslikuks äripartneriks tarbijatele, kes soovivad osta uut elektroonikat. Tarbimislaenud maksimaalse summaga 1500 eurot on saadaval eraisikutele, kellel on suurepärane krediidireiting ja finantsajalugu.

Eestis on Mogo neli filiaali asukohta. Ettevõte asutati 2005. aastal ja selle peakontor asub Tallinnas. Seda toetab Placet Group, uuenduslik fintech-ettevõte. Sellel on ka üks filiaal Lätis Riias. Ettevõte laieneb kiiresti kogu Euroopas ja otsib rohkem filiaalide asukohti.

Sinu kommentaar

MP
Mart Põld
25 June 2024
Olen väga rahul teenusega. Taotlusprotsess oli lihtne ja selge. Laenu tingimused olid soodsad ja raha jõudis kiiresti minu kontole. Väga hea lahendus ootamatute kulude katteks.
TP
Tamara Paju
10 November 2023
Internetist laenamine selle teenuse kaudu on mugav ja turvaline. Raha laekumine oli edukas ja kiire.
M
Mart
11 July 2023
Taotlesin Mogo laenu ootamatute meditsiinikulude katteks. Nende kiire ja sõbralik teenindus muutis protsessi lihtsaks ning laenusumma oli minu vajadusteks täpselt sobiv. Saan südamerahus soovitada nende teenust.
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

Iseloomustused

Võru Rebane
First of all, I liked the fact that the service is good. They gave me a loan without any problems. Everything worked out pretty quickly.
Kristofer Uibo
Mulle meeldis kõik. Nad kinnitasid mulle vajaliku summa ulatuses laenu soodsatel tingimustel.
Andrei Järvis
Kord palgaks raha nappis, tuli taotleda laenu. Täitnud veebis avalduse ja andnud andmed. Laen kinnitati 20 minuti jooksul. Kiire ja läbipaistev. Soovitan!
Kandideeri kohe

Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!