Omaraha

https://laenee.com/Omaraha
Lihtne peale kanda
4.0/5
Heakskiitmise aeg
4.5/5
Varjatud tingimus puudub
4.5/5
Uuendamise reeglid
4.5/5
Teenuse kvaliteet
4.0/5
Klienditugi
4.5/5
Laenuvõtja nõuded
 • Täisealine
 • Elad Eestis ja omad ID-d
 • Esitage tõend oma sissetulekute kohta
 • Teil on aktiivne arvelduskonto
Meetodite saamine
 • Pangakonto
 • Krediit- või deebetkaart
Contact information
Telefoninumber: 58 070 613
Ajakava E-R 08:00 - 17:00
Esm
Tei
Kol
Nel
Ree

Omaraha laen on kiirlaenuga sarnanev tarbimislaen, mis ei vaja tagatist. See erineb tavalistest väikelaenudest selle poolest, et Omaraha laen on kättesaadav väga kiiresti, sarnaselt kiirlaenule, kuid selle kulud on soodsamad. See on esimene plusspunkt Omaraha laenu puhul – saate selle paari tunniga oma pangakontole. Kui efektiivne on Omaraha laen ja kas tasub sellest laenata? Sellele küsimusele pühendume allpool.

Omaraha Laen

Miks on just Omaraha parim valik?

Omaraha ei ole ainus ühisrahastusplatvorm Eestis, mis pakub oma teenuseid. Siiski valivad paljud kasutajad selle platvormi mitmel põhjusel:

 1. Ülim mugavus: Saate taotleda kuni 10 000 euro suurust laenu Eestis, istudes koduarvuti või isegi diivani taga mugavalt.
 2. Taskukohased laenutingimused: Kuna laenud pärinevad erainvestoritelt platvormi kaudu, mitte pangast, ei pea te maksma kõrgeid intresse ega lisatasusid, mida tavaliselt pangad nõuavad. Omaraha tingimused on täielikult läbipaistvad ja arusaadavad.
 3. Mitu laenupakkumist korraga: Saate mitu laenupakkumist ja valite nende seast enda jaoks parima, ilma et peaksite nõustuma teiste finantsasutuste tingimustega.
 4. Laen ilma tagatiseta: Saate Eestis kiiresti laenu ilma tagatiseta ning lisaks võimaluse investeerida vabad vahendid soodsate intressimäärade abil ja teenida sellest lisatasu.
 5. Lihtsad sammud: Raha saamiseks on vaid 3 lihtsat sammu. Registreerige ja esitage oma kontaktandmed, läbige tuvastamine ning seejärel esitage laenutaotlus. Heakskiitmise protsess võtab vaid paar minutit, ja raha kantakse teie kontole.
Laenu parameetrid
 • Laenusumma
  50 – 3 000 €
 • Intress aastas
  9,8 - 117,8 %
 • Periood
  3 kuud - 5 aastat
 • Teenustasu
  16 €

Mida kujutab endast Omaraha laen ja millised on laenutingimused?

Omaraha pakub kahte tüüpi laenamisvõimalusi: tagatiseta ja tagatisega. Uurime neid mõlemat lähemalt.

Tagatiseta laen

Omaraha tagatiseta laen on kättesaadav kõigile, kes vastavad järgmistele tingimustele:

 1. Laenusaaja peab olema vähemalt 21-aastane.
 2. Laenusumma varieerub vahemikus 20 eurot kuni 10 000 eurot.
 3. Laenuperiood võib kesta kuni 5 aastat.
 4. Laenulepingu sõlmimine on võimalik veebiportaali omaraha.ee kaudu, kasutades ID-kaarti või PIN-koodi isikutuvastuseks.

Tagatisega laen

Omaraha pakub ka tagatisega laenamise võimalust, kus tagatisena saab kasutada oma sõidukit. Auto tagatisel laenu saamiseks peate saatma omaraha.ee portaali postkasti vastava taotluse koos sõiduki andmetega. Seejärel hindavad omaraha haldurid teie sõiduki väärtust ja teavitavad teid, milline on maksimaalne laenusumma, mida saaksite antud auto tagatisel laenata. Lisaks auto väärtusele arvestatakse teie üldist maksevõimet ning peate esitama viimase 6 kuu pangakonto väljavõtte.

Kui kõik vajalikud sammud on tehtud, läheb laenutaotlus ootele. Kui Omaraha investorid on huvitatud teie laenutaotlusest ja soovivad sellesse investeerida, saate volikirja. Seejärel peate auto ümber registreerima Eesti Maanteeametis Omaraha OÜ nimele. Te saate küll autot edasi kasutada, kuid olete vastutav kasutaja. Pärast ümberregistreerimist kantakse soovitud laenusumma teie virtuaalkontole. Laenulepingu lõppemisel registreeritakse auto tagasi teie nimele.

Laenu väljamakse

Omaraha laenud erinevad tavalistest laenuväljamaksetest. Tavaliselt kantakse laenusumma pärast laenutaotluse heakskiitmist ja lepingu sõlmimist teie isiklikule pangakontole. Omaraha puhul kantakse laenusumma aga nende portaalis asuvale virtuaalkontole, kust saate selle ise edasi kanda oma pangakontole.

Laenu tagasimaksmine

Iga kuu laenumaksed võetakse virtuaalkonto kaudu. Raha võetakse maha maksekuupäeval automaatselt teie virtuaalkontolt ning see suunatakse otse investorite kontodele. Seetõttu peate tagama, et virtuaalkontol oleks alati piisavalt raha laenumaksete tegemiseks.

Tüüpilise laenu näide:

 • Laen 1000 eurot 3 aastaks
 • Kuumakse 37,16 eurot
 • Krediidi kulukuse määr 23,70%
 • Seega peate kolme aasta jooksul kokku tagasi maksma 1357,89 eurot, mis sisaldab järgmist:

 • Intressid 337,89 eurot (20% määr)
 • Lepingutasu 20 eurot
 • Teie täpne laenutingimuste pakett sõltub teie maksevõimest ja maksekäitumisest. Mida kõrgem on teie krediidiskoor, seda madalam on intressimäär. Seetõttu võib Omaraha.ee kaudu laenates krediidi kulukuse määr varieeruda vahemikus 8% kuni 50%.

  Laenuvõimalused

  Omaraha ee investeerimine

  Investeerimise alustamine hõlmab ennekõike registreerumist Omaraha ee kasutajaks. Teie isikuandmete õigsuse kinnitamist võib teostada kasutajatugi ning võib tekkida vajadus esitada täiendavaid dokumente. Kui olete kinnitanud üldtingimuste lepingu, avatakse teile virtuaalkonto Omaraha.ee veebiportaalis. Pärast raha ülekandmist kontole saate alustada investeerimist. Kui olete oma investeerimiskonto seadistanud, hakkab platvorm otsima sobivaid investeerimispakkumisi ja raha hakkab välja laenama.

  Konto seadistamiseks peate määrama intressimäärad vastavalt skoorivahemikele, maksimaalse summa, mille olete valmis ühe laenu puhul maksma, ning veebiportaali vahendustasu ehk boonuse. See aitab teil liikuda investorite järjekorras ettepoole, mis omakorda tähendab kiiremat investeerimist. Teil on võimalus seadistada kuni kümme erinevat investeerimisprofiili.

  Kogu raha liikumine toimub automaatselt, nii et te ei pea iga laenutaotlust eraldi heaks kiitma. Minimaalne summa, mis võetakse investeerimiskontolt ühe laenu jaoks, on 10 eurot. Te ei pea muretsema, et Omaraha OÜ kulutab teie raha hooletult – nad valivad vaid need laenud, mis vastavad teie määratud parameetritele. Seni kuni te pole oma parameetreid seadistanud ega kanda raha virtuaalkontolt investeerimiskontole, ei tegele veebiportaal teie raha liikumisega.

  Omaraha laenude kohta korduma kippuvad küsimused

  Kuidas ma saan Omarahast laenu taotleda?

  Omaraha laenu saamiseks peate registreeruma nende veebisaidil, täitma vajalikud dokumendid ja läbima isikutuvastuse protseduuri. Pärast seda antakse teile juurdepääs virtuaalkontole, kuhu saate üle kanda vajalikud vahendid ja alustada investeerimist.

  Millised on laenutingimused võrreldes teiste laenuasutustega?

  Omaraha pakub mitmesuguseid laenutingimusi, sealhulgas lühiajalisi ja pikaajalisi võimalusi. Intressimäärad ja laenusummad võivad varieeruda sõltuvalt teie krediidiajaloost ja finantsolukorrast.

  Milline on isikutuvastuse ja turvalisuse protseduur?

  Isikutuvastus toimub ametliku veebisaidi kaudu, kasutades isiklikku identifitseerimiskoodi ning vajadusel täiendavaid dokumente. Omaraha võtab klientide andmete ja finantstehingute kaitseks tõsiseid turvameetmeid.

  Kuidas ma saan oma investeeringuid hallata?

  Saate konfigureerida oma investeerimisprofiili seadeid, sealhulgas huvipakkuvat intressimäära vahemikku, maksimaalset summat, mida olete nõus ühe laenu jaoks investeerima, ja platvormi teenustasu. See aitab optimeerida oma investeerimiskogemust.

  Kuidas toimub laenu tagasimaksmine ja tulu saamine?

  Laenud tagastatakse annuiteetmaksetega, mis võetakse virtuaalkontolt automaatselt. Investeeringute tulu laekub samuti teie virtuaalkontole ja seda saab välja võtta või uuesti investeerida teistesse laenudesse.

  Kui kaua kulub laenu või investeeringu saamiseks?

  Kiirus sõltub sellest, kui kiiresti teie taotlus leitakse sobivaks investorite või laenuvõtjate poolt. Tavaliselt võtab protsess mitu päeva.

  Millised garantiid antakse laenuvõtjatele?

  Omaraha pakub paindlikke tingimusi laenuvõtjatele ja vaatab iga taotlust individuaalselt läbi. Samuti tagavad nad isikuandmete kaitse ja finantstehingute turvalisuse.

  Milliseid dokumente ma vajan laenu saamiseks?

  Tavaliselt tuleb esitada isikut tõendavad dokumendid ja teavet teie finantsajaloo kohta. Konkreetsed nõuded võivad sõltuda laenusumma suurusest ja teie staatusest.

  Kuidas saab Omaraha klienditoele helistada?

  Omaraha pakub mitmeid viise nende klienditoega ühenduse võtmiseks, sealhulgas telefon, e-post ja veebisaidi online-vestlus.

  Sinu kommentaar

  Kiired ja lihtsad laenud Internetis
  Kiired ja lihtsad laenud Internetis
  Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

  Iseloomustused

  Laas Kuusk
  Väga kasutajasõbralik liides, registreerimine saabub kiiresti ja raha laekub peaaegu koheselt
  Lille Tamm
  Mulle sobib kõik, võtan tihti laenu sellest firmast, varjatud tasusid pole.
  Kandideeri kohe

  Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!