Online Laen Kreditex Eestis

https://laenee.com/Kreditex
Lihtne peale kanda
4.0/5
Heakskiitmise aeg
4.0/5
Varjatud tingimus puudub
4.0/5
Uuendamise reeglid
4.0/5
Teenuse kvaliteet
4.0/5
Klienditugi
4.0/5
Laenuvõtja nõuded
 • Täisealine
 • Elad Eestis ja omad ID-d
 • Esitage tõend oma sissetulekute kohta
 • Teil on aktiivne arvelduskonto
Meetodite saamine
 • Pangakonto
 • Krediit- või deebetkaart
Contact information
Telefoninumber: +372 628 0280
Ajakava
Esm - Ree: 8:00 -17:00
Esm
Tei
Kol
Nel
Ree
Pros
 • Soodne intress
 • Kiire väljamakse virtuaalkontole
 • Alates 18. eluaastast
 • Võimalik võtta maksepuhkust kuni 90 päeva
Cons
 • Laenu ennetähtaengse tagastamise tasu on 5 € +maksimaalselt 1%
 • Teie pangakontole võtta aega kuni 1 tööpäev

AB Kreditex AS on Eestis asuv pank, mis pakub rahastust eraisikutele ja ettevõtete omanikele. See haldab otseturu laenuplatvormi, kust laenuandjad ja laenuvõtjad leiavad rahastamisvõimalusi. Ettevõte haldab ka P2P laenuplatvormi, mis võimaldab investoritel järelturul laene osta ja müüa.

Laenu parameetrid
 • Laenusumma
  500 € – 5 000 €
 • Intress aastas
  29%
 • Periood
  6 k – 5 a

Eesti krediidifirma veebipõhine laenukataloog sisaldab kogu infot erinevate laenude krediiditingimuste, intressimäärade ja kulude kohta. Kataloog sisaldab ka hinnanäiteid ja valikusoovitusi. See sisaldab ka pakutavate laenude reitinguid. See võib aidata teil otsustada, milline neist on teie ja teie ettevõtte jaoks parim. Lisaks saate laenu taotleda igal ajal, mugavalt kodus või kontoris.

Kreditex arvustus

Veebilehte haldab AB Kreditex AS ja see toimib P2P laenumudelil. See pakub laenuvõtjatele ja investoritele veebikeskkonda kohtumiseks ja investeerimiseks. See pakub lühiajalisi era- ja ärilaene, samuti kinnisvarainvesteeringuid. Veebisait võimaldab investoritel investeerida eurodesse nii vähe kui 20 dollarit ja sellel on automaatse investeerimise funktsioon. Erinevalt traditsioonilistest pankadest võimaldab Kreditex investoritel osta ja müüa laene ka järelturul.

Taotlusprotsess on lihtne, kiire ja turvaline. Laenuandja annab teile laenu teie krediidiajaloo ja muude tegurite põhjal. Saate oma laenu tagasi maksta kahe tööpäeva jooksul. Pärast kinnitamist kantakse kiirlaen kohe teie krediidikontosse. Saate oma raha kätte nädala või kahe jooksul. See protsess on täiesti tasuta.

Järeldus

Eestis asuv AB Kreditex AS on mikrokrediidijuggernauti ajud. Ettevõte asutati 2008. aastal ja on Eesti mikrokrediidijuggernauti epitsenter. Pole raske mõista, miks. AB Kreditex vastutab tõelise hulga mikrokrediidiga tegelejate eest, sealhulgas mikrokrediidi, väikeettevõtete laenude, kinnisvara rahastamise ja muude abistavate väljaannete ja ehitiste eest. Ettevõte peab end kaasaegseks ja edumeelseks laenuandjaks, kes suhtub ärisse ja krediidisse asjatult. See on ilmne nende libedates veebi- ja mobiilirakenduste platvormides. Ettevõte on ka kõigi tehingute meister, kui asi puudutab kliendi raha. Ettevõte pole just tuntud oma filofiilide poolest, kuid ettevõtte klienditeenindajad on teistest kõrgemal. AB Kreditexi kliendibaas moodustab üle 30 protsendi kogu Eesti krediitkaartide müügist.

Sinu kommentaar

LR
Lauri Raudsepp
20 November 2023
Laenuteenus on tõeline maagia! Taotlus sai kiiresti täidetud ja raha saabus nii kiiresti, kui lubatud.
AS
Astrid Sepp
21 December 2022
Üks firmadest, keda ma absoluutselt usaldan. Võtsin sinna rohkem kui korra raha igasuguste vajaduste jaoks ja kordagi ei keeldutud. Mul oli hea meel tarbetute tasuliste teenuste täieliku puudumise üle, kõik on läbipaistev, tingimused on selged. Ma soovitan!
T
Timmu
01 December 2022
Midagi ei kehtestata, lepingus on alati kõik selgelt ette nähtud. Ma võtan alati palgapäeva. Üritan õigel ajal naasta, peaaegu mitte midagi ei maksa üle.
ML
Martin Luik
05 October 2022
Olen püsiklient, tagastan laenu alati õigel ajal. Soodsad tingimused, lihtne tagasimakse, viisakad juhid.
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

Iseloomustused

Maarja Kokk
Sain laenu internetist, et osta oma hobi jaoks vajalik tehnika. Nüüd saan teha seda, mis mulle meeldib, uuel tasemel.
Raadik Saar
Leidsin sellelt saidilt mitu kasulikku krediidifirmat, millest ma pole varem kuulnud, aitäh
Holm Saar
Siin on kõik võimalikult läbipaistev ja arusaadav, ei mingeid varjatud protsente
Kandideeri kohe

Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!